SAE Digital Library - dostęp testowy

W imieniu firmy ABE – IPS, wyłącznego przedstawiciela globalnego stowarzyszenia SAE International na terytorium Polski, mamy przyjemność zaoferować Państwu uzyskanie dostępu elektronicznego do bazy danych SAE Digital Library.

Test będzie aktywny od 22 listopada do 31 grudnia 2012 roku.

Poniżej przedstawiam dane niezbędne do uzyskania dostępu.

Proszę kliknąć w poniższy link, a następnie użyć podanych poniżej loginów oraz haseł.

22 listopad – 2 grudzień
Password: d9cpkpp0

3 grudzień – 16 listopad
Password: 56yysb2y

17 grudzień – 31 grudzień
Password: kqwpfuy5

Test pozwala na uzyskanie dostępu pełnotekstowego do 3 poniższych, przykładowych dokumentów. Pozostałe informacje widnieją w formie bibliograficznej/abstraktowej.

• J 300 (SAE Standard)
  • 2010-01-2281 (SAE Technical Paper)
  • The First Century of the Detroit Auto Show (SAEeBook)

Dodatkowe informacje - E czytelnia - Bazy testowane