Sobota 16 lutego

Informujemy, że w sobotę 16 lutego 2013r. Wypożyczalnia, Ośrodek Informacji Naukowej oraz Ośrodek Informacji Patentowej i Normalizacyjnej będą otwarte w godzinach od 9:00 do 14:00, natomiast  biblioteki wydziałowe w tym dniu będą nieczynne.

Biblioteka Wydziału Budownictwa i Architektury mimo planowanej wcześniej pracy w sobotę 16 lutego 2013 r. będzie jednak nieczynna z powodu prac remontowych ( niezależnych od Biblioteki).

Za utrudnienia przepraszamy.

s.furmaniak, [11-02-2013, aktualizacja: 18-02-2013, 07:03]