Testowaliśmy bazy Wolters Kluwer

Wilson Applied Sc. & Technology Full Text | Environmental Science Database

Szanowni Państwo!

Miło nam poinformować, że dostaliśmy do testowania dwie bazy Wolters Kluwer:

Wilson Applied Sc. & Technology Full Text - to baza wydawnictwa Wilson dostarczająca pełnych tekstów, bibliografii i abstraktów. Indeksuje ponad 800 czasopism z czego blisko 200 dostępnych jest w formie pełnotekstowej (w tym tytuły wydawnictwa IEEE).v

Zakres tematyczny bazy: chemia, geologia, matematyka, fizyka, informatyka, inżynieria, mechanika.

Więcej informacji o bazie. Dostęp poprzez: link

Environmental Science Database - to baza bibliograficzna i baza abstraktów, która daje dostęp do międzynarodowej literatury naukowej na temat jakości środowiska, jego monitoringu i ochronie oraz zarządzaniu jego zasobami.

Zakres tematyczny: geologia, ekologia, inżynieria środowiska, leśnictwo i botanika.

Więcej informacji o bazie. Dostęp poprzez: link.

Bazy dostępne były do 5 czerwca 2011 r.

Bazy dostępne są z komputerów w domenie Politechniki Lubelskiej, oraz z domu (po zalogowaniu na naszej stronie - http://biblioteka.pollub.pl).

Zachęcamy do korzystania!!

W przypadku jakichkolwiek problemów, prosimy o kontakt z Oddziałem Informacji Naukowej - wew. 4686; oin@pollub.pl

s.furmaniak, [20-05-2011, aktualizacja: 17-10-2012, 09:37]