Nowości na naszej stronie

Wraz z wiosną odświeżyliśmy naszą stronę. Zmiany, jakie Państwo widzą na stronie głównej to przede wszystkim ikonki pod oknem wyszukiwarki - są to szybkie linki do: Jak korzystać, Godziny otwarcia, Plan kampusu, Dla studentów, Dla nauki. Ikonki są tylko na stronie głównej.

Podstawowa zmiana to rozbudowa zakładki Dla studentów. Celem jej jest dostarczenie informacji dla studentów poszczególnych wydziałów. Można znaleźć tu wszystko, co może być przydatne w samodzielnej nauce i pracy - wykaz wybranych źródeł, poradniki, materiały szkoleniowe, harmonogram organizowanych przez nas szkoleń i ich aktualną ofertę.

Dla korzystajacych ze źródeł on-line: informacje o stanowiskach komputerowych w bibliotekach specjalistycznych.

Dla osób niepełnosprawnych – informacje o przygotowanym specjalnie dla nich stanowisku.

W zakładce Zasoby: linki do wszystkich naszych zbiorów (i nie tylko naszych, również innych bibliotek)

Nowością jest podstrona Media o bibliotece - gdzie można zobaczyć co o nas piszą, oraz komunikator Zapytaj bibliotekarza on-line. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z bibliotekarzem.

Prace nad stroną ciagle trwają - czekamy na uwagi i komentarze, które pozwolą nam udoskonalać naszą stronę zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

s.furmaniak, [07-03-2013, aktualizacja: 29-05-2014, 11:22]