Testowanie baz

Pracownicy i studenci Politechniki Lubelskiej mają możliwość testowania dwóch baz: Applied Science & Technology Source oraz Art Source. Obie bazy posadowione są na platformie EBSCOhost i mogą być przeszukiwane osobno lub jednocześnie z innymi bazami EBSCO. Test potrwa do 14 listopada 2013 r.

Product banner image

Applied Science & Technology Source - baza z dziedziny nauk technicznych, nauk ścisłych oraz informatyki. Zawiera ponad 1400 czasopism pełnotekstowych oraz ponad 260 pełnotekstowych monografii i książek jak również kolekcję materiałów konferencyjnych. obejmujących następujące dziedziny:

Akustyka

Lotnictwo

Matematyka stosowana

Sztuczna inteligencja

Telekomunikacja i systemy informatyczne

Robotyka

Bazy danych i oprogramowanie

Mechanika i nauki inżynieryjne

Inżynieria biomedyczna

Robotyka

Geologia

Energetyka

i wiele innych

Art Source

Product banner image

Art Source to baza pełnotekstowa w dziedzinie architektury i sztuki przeznaczona na potrzeby różnych użytkowników – architektów, badaczy sztuki, artystów i studentów. Zawiera abstrakty i pełne teksty wiodących czasopism naukowych, popularno-naukowych, książek oraz publikacji branżowych. Obejmuje szeroki wachlarz tematów związanych ze sztuką - od architektury i projektowania architektonicznego aż po sztukę użytkową i komercyjną.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Oddziałem Informacji Naukowej; e-mail: oin@pollub.pl, lub tel. 4686

s.furmaniak, [20-09-2013, aktualizacja: 29-05-2014, 11:22]

BIBLIOTEKA CYFROWA INFONANET WYSTAWY WIRTUALNE DZIAŁALNOŚĆ WYDAWNICZA