X Lubelski Festiwal Nauki - sprawozdanie

X Lubelski Festiwal Nauki – Piknik naukowy.

W dniach 14-20 września 2013 roku odbywała się X jubileuszowa edycja Lubelskiego Festiwalu Nauki. W niedzielę 15 września Biblioteka Politechniki Lubelskiej po raz kolejny wzięła udział w tradycyjnym Pikniku Naukowym, który w tym roku miał miejsce na Placu Litewskim.
Prezentacja Biblioteki nosiła nazwę „Życie jest księgą”, a w jej skład wchodziły:
- warsztaty starodawnego druku,
- warsztaty kaligrafii gęsim piórem,
- wystawa publikacji Politechniki Lubelskiej,
- stoisko reklamowe Biblioteki.
Piękna, słoneczna pogoda sprzyjała wszystkim tym, którzy w tym dniu odwiedzili Plac Litewski.

h.celoch, [27-09-2013, aktualizacja: 07-05-2014, 12:56]

BIBLIOTEKA CYFROWA INFONANET WYSTAWY WIRTUALNE DZIAŁALNOŚĆ WYDAWNICZA