Dostęp testowy do pełnych zasobów platformy Web of Knowledge

Informujemy, że od 1 października mamy możliwość skorzystania z pełnych zasobów Skonsolidowanej Platformy Web of Knowledge.  Dostęp ze strony Biblioteki lub bezpośrednio http://webofknowledge.com

Politechnika Lubelska w ramach licencji krajowej ma dostęp do baz danych, które są wykorzystywane m.in. do analizy cytowań:
•    Science Citation Index Expanded,
•    Social Sciences Citation Index,
•    Arts & Humanities Citation Index,
•    Conference Proceedings Citation Index- Science,
•    Conference Proceedings Citation Index- Social Science & Humanities.

Do 18 listopada mamy dostęp testowy do dodatkowych baz:

DATA CITATION INDEX  - dane badawcze pochodzące z międzynarodowych  repozytoriów,

CURRENT CONTENTS CONNECT - uzupełnione o spisy treści informacje pochodzącymi z wiodących światowych czasopism i książek naukowych,

BIOSIS PREVIEWS  - dot. badań biomedycznych, nauki o zwierzętach, rolnictwie,

BOOK CITATION INDEX  - indeks cytowań książęk z dziedziny nauk technicznych, społecznych i humanistycznych,

DERWENT INOVATION INDEX  - opisy patentowe oraz ich indeks cytowani

Skonsolidowana platforma Web of Knowledge - połączenie źródeł cytowań dające szerszą perspektywę dla badań naukowych i ich analiz.

Zapraszamy do korzystania!

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Oddziałem Informacji Naukowej; e-mail: oin@pollub.pl, lub tel. 4686

s.furmaniak, [10-10-2013, aktualizacja: 29-05-2014, 11:25]

BIBLIOTEKA CYFROWA INFONANET WYSTAWY WIRTUALNE DZIAŁALNOŚĆ WYDAWNICZA