JSTOR- testowy dostęp do wszystkich kolekcji

Bezpłatny, testowy dostęp do wszystkich kolekcji bazy JSTOR.

W bazie znajduje się ponad 2000 tytułów czasopism, obejmujących różne dziedziny wiedzy, a archiwum wielu z nich sięga pierwszego numeru.
Szczegółowy wykaz dziedzin naukowych i dostępnych w nich czasopism znajduje się tutaj: kliknij

Dostęp do bazy  ze strony Biblioteki - Bazy testowane lub bezpośrednio ze strony wydawcy www.jstor.org z komputerów w domenie PL (nie trzeba się logować, jesteśmy rozpoznawani)

Dodatkowo, dostęp testowy został rozszerzony o bieżące tytuły 268 czasopism naukowych wydawanych przez 44 renomowanych wydawców. Szczegóły tutaj: kliknij

Test potrwa do końca listopada - zapraszamy do korzystania!

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Oddziałem Informacji Naukowej; e-mail: oin@pollub.pl, lub tel. 4686

l.tomczak, [14-10-2013, aktualizacja: 18-01-2018, 13:29]

BIBLIOTEKA CYFROWA INFONANET WYSTAWY WIRTUALNE DZIAŁALNOŚĆ WYDAWNICZA