Dostęp testowy do bazy iG Publishing

Miło nam poinformować, że od 21 października mamy uruchomiony testowy dostęp do serwisu iG Publishing.

Test potrwa do 30 listopada 2013 r.

iG Publishing jest wiodącym dostawcą treści elektronicznej i zapewnia dostęp do ponad 60 000 tytułów publikacji w formie cyfrowej. Współpracuje z ponad 100 renomowanymi wydawcami z całego świata.

Serwis iG Publishing umożliwia wyszukiwanie za pomocą słów kluczowych, tytułu, rozdziału i autora, zaznaczanie poszczególnych fragmentów stron, rozdziałów, dzielenie się informacjami za pomocą popularnych serwisów społecznościowych.

Zapraszamy do korzystania !

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Oddziałem Informacji Naukowej; e-mail: oin@pollub.pl, lub tel. 4686

l.tomczak, [21-10-2013, aktualizacja: 18-01-2018, 13:29]

BIBLIOTEKA CYFROWA INFONANET WYSTAWY WIRTUALNE DZIAŁALNOŚĆ WYDAWNICZA