Seminarium "Współpraca bibliotek z uczelnią w zakresie parametryzacji"

W dniu 29.10.2013 r. odbyło się seminarium pt.: „ Współpraca bibliotek z uczelnią w zakresie parametryzacji”, na którym zaprezentowaliśmy naszą bazę publikacji pracowników PL w nowej odsłonie, przygotowaną jako narzędzie do wspomagania procesu oceny i podstawy dostarczania danych do PBN. Wymieniliśmy się doświadczeniami z innymi bibliotekami akademickim.

s.furmaniak, [23-10-2013, aktualizacja: 10-03-2014, 12:56]

BIBLIOTEKA CYFROWA INFONANET WYSTAWY WIRTUALNE DZIAŁALNOŚĆ WYDAWNICZA