Nowa platforma KNOVEL - szkolenie 15.11.2013 r.

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w dn. 15 listopada 2013 r., godz. 8 00, w Bibliotece Wydziału Mechanicznego odbędzie się szkolenie, które poprowadzi przedstawiciel firmy AKME Archive, pani Joanna Kukawska. Szkolenie będzie dotyczyło nowej platformy bazy KNOVEL.

W programie szkolenia:

1.    Unikatowe zasoby w Knovel

2.    Najważniejsze zmiany w funkcjonalności nowej platformy

3.    Korzystanie z Data Search i narzędzi interaktywnych

4.    My Knovel

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Dodatkowe informacje: Oddział Informacji Naukowej Biblioteki, tel. 4686, oin@pollub.pl

h.celoch, [12-11-2013, aktualizacja: 18-11-2013, 17:21]

BIBLIOTEKA CYFROWA INFONANET WYSTAWY WIRTUALNE DZIAŁALNOŚĆ WYDAWNICZA