Ibuk Libra w EBSCO Discovery Service

Uprzejmie informujemy, że do listy AdoZ i multiwyszukiwarki EBSCO Discovery Service została dodana pełna kolekcja książek z serwisu IBUK Libra Wydawnictwa Naukowego PWN.

Wraz z dodaniem zasobów IBUK Libra użytkownicy otrzymali metadane z ponad 544 książek prenumerowanych przez Bibliotekę Politechniki Lubelskiej od wielu wiodących polskich i światowych wydawców. Tematyka kolekcji obejmuje bardzo szeroki zakres dyscyplin takich jak.: biologia, chemia, fizyka, informatyka, matematyka, ekonomia, edukacja, historia, prawo, literatura, muzyka, filozofia, religia, socjologia, sztuka i wiele innych.

Zapraszamy do korzystania!

s.furmaniak, [26-11-2013, aktualizacja: 05-04-2017, 08:20]