Zaproszenie na prezentację bazy Reaxys (Elsevier) 13.12

W dniu 13 grudnia 2013 r.  o godzinie 12 00 na Wydziale Inżynierii  Środowiska  w sali nr 111   odbędzie się szkolenie z chemicznej bazy Reaxys, której  właścicielem  jest wydawnictwo Elsevier Information GmbH.
Przewidywany czas szkolenia wynosi ok. 1.5 godziny.
Szczegółowe informacje na temat bazy znajdują się na stronie: https://www.reaxys.com/info/ .
Rejestracja na szkolenie odbywa się automatycznie za pomocą formularza dostępnego pod adresem:
Zapraszamy do uczestnictwa w szkoleniu!

Dodatkowe informacje: Biblioteka Wydziału Inżynierii Środowiska, tel. 4613, bwis@pollub.pl

h.celoch, [26-11-2013, aktualizacja: 24-12-2013, 08:37]

BIBLIOTEKA CYFROWA INFONANET WYSTAWY WIRTUALNE DZIAŁALNOŚĆ WYDAWNICZA