Dostęp testowy do bazy REAXYS

Biblioteka Politechniki Lubelskiej informuje o dostępie testowym do bazy REAXYS wydawnictwa Elsevier Information GmbH. REAXYS to baza bibliograficzno-abstraktowa z zakresu chemii organicznej, nieorganicznej i organometalicznej oraz nauk pokrewnych. Baza zawiera komplet danych z baz Beilstein (CrossFire plus Reactions plus Abstracts plus Ecopharm), Gmelin oraz dodatkowo Patent Chemistry Database.

W odróżnieniu od dotychczasowego interfejsu CrossFire, baza Reaxys dostępna jest ze zwykłych przeglądarek internetowych (bez konieczności instalowania specjalnego oprogramowania klienckiego).

Baza dostępna na serwera producenta pod adresem https://www.reaxys.com

Materiały informacyjne :

Przewodnik

Test bazy Reaxys przez 30 dni od 15 stycznia.

Zapraszamy do korzystania!

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Oddziałem Informacji Naukowej; e-mail: oin@pollub.pl, lub tel. 4686, lub Biblioteka Wydziału Inżynierii Środowiska: e-mail: bwis@pollub.pl, lub tel. 4613

h.celoch, [15-01-2014, aktualizacja: 07-03-2014, 08:14]