Szkolenie z bazy Web of Science - kwiecień 2014

Zapraszamy do wzięcia udziału w sesjach szkoleniowych prezentujących nową odsłonę najbardziej uznanej w świecie kolekcji dokumentów  i indeksów cytowań znanej teraz pod wspólnym szyldem Web of Science.

Szkolenia zapoznają Państwa z nowymi funkcjonalnościami związanymi z ulepszeniami w zakresie wyszukiwań i integralności, z nowymi sposobami nawigacji, a także z nowym, bardziej intuicyjnym interfejsem platformy Web of Science.

Szczegóły i terminy szkoleń.

s.furmaniak, [15-04-2014, aktualizacja: 29-05-2014, 11:23]

BIBLIOTEKA CYFROWA INFONANET WYSTAWY WIRTUALNE WYDAWNICTWO PL