Piknik Naukowy - XI Lubelski Festiwal Nauki

Piknik Naukowy już za nami. Aż 25 tys. chętnych do obejrzenia naszych stoisk odwiedziło stadion ARENA.

Biblioteka zaprezentowała tutaj jeden ze swych projektów: „Życie jest księgą” – happening edukacyjny. Można było sobie również zrobić zdjęcie w naszej Fotobudce, która cieszyła się ogromnym powodzeniem. Obszerna relacja z Pikniku tutaj

Zapraszamy na nasz kolejny projekt: "Tyfloinformatyka powiększa możliwości - prezentacja stanowiska komputerowego dla osób niewidomych i słabowidzących" pokaz odbędzie się w dniu 23 września 2014 r. o godz. 11:00 w Bibliotece na Wydziale Mechanicznym.

Więcej informacji na stronie www.Festiwal.Lublin.pl

t.szuster, [18-09-2014, aktualizacja: 17-11-2014, 11:53]

BIBLIOTEKA CYFROWA INFONANET WYSTAWY WIRTUALNE DZIAŁALNOŚĆ WYDAWNICZA