Zaproszenie na bezpłatne szkolenie IEEE na temat INTELIGENTNEGO OPOMIAROWANIA (SMART GRID)

Szanowni Państwo, zapraszamy  na bezpłatne seminarium internetowe (w j. angielskim), podczas którego eksperci IEEE podzielą się informacjami na temat Inteligentnego Opomiarowania  (Smart Grid).

Poniżej szczegóły dotyczące seminarium:

Tytuł: The Future of Smart Grid Technology: Leveraging Big Data to Realize the Future Grid

Termin: wtorek, 4 listopada 2014

Godz.: 16:00

Uczestnictwo jest bezpłatne. Więcej informacji i rejestracja na stronie:

Program szkolenia:

·        Micro-Grids - Test Beds of Future Grid Technologies

·        Augmented Reality and Advanced Mobile Technologies: Making the Worker as Smart as the Grid

Więcej szczegółów na:

W trakcie szkolenia przedstawione zostaną również  możliwości jakie daje korzystanie z biblioteki elektronicznej IEEE Xplore digital library w zakresie uzyskania informacji na temat najnowszych technologii i rozwiązań  prezentowanych w artykułach czasopism, materiałach konferencyjnych, standardach, a także w publikacjach IEEE Smart Grid Research włączając w  to znany IEEE Grid Vision 2050.

Zachęcamy do skorzystania z wyjątkowej możliwości uczestniczenia w seminarium prowadzonym przez najlepszych ekspertów na temat przyszłości nowych technologii SMART GRID.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Oddziałem Informacji Naukowej; e-mail: oin@pollub.pl

INFONANET OŚRODEK ANALIZ