Biblioteka PL - nowa lokalizacja

Informujemy, że Biblioteka Politechniki Lubelskiej zmieniła lokalizację. Nowa lokalizacja - budynek Centrum Innowacji i Zaawansowanych Technologii ul. Nadbystrzycka 36 C, poziom 3 w związku z tym nie działają linie telefoniczne.

Kontakt :

Dyrektor Biblioteki - mgr Dorota Tkaczyk – p. 310 F ; e-mail: d.tkaczyk@pollub.p

Zastępca Dyrektora

ds Dydaktyki i Usług Informacyjnych - mgr Hanna Celoch – p.310 E ; email: h.celoch@pollub.pl

Sekretariat – p. 310C ; e-mail: sekretariat.bg@pollub.pl

Oddział Gromadzenia i Opracowania Zbiorów - p. 310 I, p.310 H ; e-mail: gromadzenie@pollub.pl, czasopisma@pollub.pl

Oddział Informacji Naukowej - p. 308 ; e-mail:oin@pollub.pl

Oddział Informatyzacji - p. 309 C  ; email : katalog@pollub.p

Ośrodek ds. Wydawnictw i Biblioteki Cyfrowej - p. 309 D ; email: wydawca@pollub.p

s.pietrzyk, [06-11-2014, aktualizacja: 14-11-2014, 12:22]

BIBLIOTEKA CYFROWA INFONANET WYSTAWY WIRTUALNE DZIAŁALNOŚĆ WYDAWNICZA