Delegacja z Afryki w ramach projektu Tempus – Vietud

W dniu 6 listopada, w ramach projektu Tempus – Vietud gościliśmy delegację z Afryki. Celem wizyty było poznanie sposobów obsługi studentów (rodzimych i zagranicznych) w poszczególnych jednostkach Uczelni. Mieliśmy okazję do przedstawienia naszej oferty i usług - pokazaliśmy Gościom Bibliotekę Specjalistyczną Wydziału Budownictwa i Architektury, Wypożyczalnię Podręczników oraz nowe pomieszczenia biblioteki w budynku  Centrum Innowacji i Zaawansowanych Technologii.

Fotorelacja:

INFONANET OŚRODEK ANALIZ