Międzynarodowy Dzień Pisarzy - fotorelacja

26 lutego 2015 r. w Bibliotece Wydziału Budownictwa i Architektury, w ramach Międzynarodowego Dnia Pisarzy,

odbylo się spotkanie z Janem Wraną, autorem książki

"Rola i znaczenie architektury w procesie scalania struktury przestrzennej miasta na przykładzie Lublina".

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie i zapraszamy na kolejne spotkania organizowane przez Bilbiotekę PL!

l.tomczak, [27-02-2015, aktualizacja: 27-02-2015, 13:40]

BIBLIOTEKA CYFROWA INFONANET WYSTAWY WIRTUALNE WYDAWNICTWO PL