IX Lubelskie Targi Książki

Data: 12-13 czerwca 2015 r.

Miejsce: Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. H. Łopacińskiego w Lublinie, ul Narutowicza 4

Ideą Targów jest promocja wydawców (firm wydawniczych, poligraficznych, multimedialnych, stowarzyszeń, fundacji, instytucji kultury i osób prywatnych) oraz twórców Lublina i Lubelszczyzny, prezentacja bieżącego dorobku wydawniczego regionu lubelskiego szerokiemu kręgowi odbiorców, wymiana doświadczeń z zakresu działalności edytorskiej, prezentacja twórców z regionu.

Ośrodek ds Wydawnictw i Biblioteki Cyfrowej Politechniki Lubelskiej będzie uczestnikiem tego wydarzenia i zaprezentuje swoją ofertę wydawniczą.

Szczegółowy program na stronie Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. H. Łopacińskiego

Zapraszamy!

s.furmaniak, [08-06-2015, aktualizacja: 15-06-2015, 05:54]