Portale

INFONA

Portal komunikacji naukowej

Znalezione obrazy dla zapytania BazTOL

Dziedzinowy przewodnik po polskich zasobach sieciowych z zakresu nauk technicznych.

Portal ma na celu jak najszybsze publikowanie i promowanie     japońskich interdyscyplinarnych osiągnięć naukowych.

Znalezione obrazy dla zapytania Naukowiec.org

Portal Naukowiec.org powstał z myślą o wszystkich, którzy potrzebują pomocy w nauce, w studiowaniu, w pracy wykorzystującej wiedzę naukową oraz w projektach naukowych.

BIBLIOTEKA CYFROWA INFONANET WYSTAWY WIRTUALNE DZIAŁALNOŚĆ WYDAWNICZA