DARMOWY, CZASOWY DOSTĘP DO ZASOBÓW BAZ I PLATFORM: Platforma JSTOR.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z DARMOWEGO, CZASOWEGO DOSTĘPU DO ZASOBÓW ELEKTRONICZNYCH UDOSTĘPNIONYCH  PRZEZ PONIŻSZE PLATFORMY W ZWIĄZKU Z PANDEMIĄ KORONAWIRUSA.

WSPARCIE JSTOR PODCZAS KRYZYSU COVID-19 - AKTYWACJA DOSTĘPU DO DODATKOWYCH KOLEKCJI CZASOPISM ORAZ KSIĄŻEK

Szanowni Państwo,

W celu zapewnienia wsparcia Państwa Instytucjom w tym trudnym dla
wszystkich okresie, JSTOR oraz współpracujące wydawnictwa postanowiły
umożliwić użytkownikom Państwa Bibliotek uzyskanie bezpłatnego dostępu do
wymienionych poniżej zasobów.

Dostęp dla poniższych kolekcji będzie aktywny aż do końca roku 2020.

O JSTOR eBooks
(ponad 35,000 tytułów)

O Archive Journal
Collections