Dostęp testowy do narzędzi EMIS Professional i CEIC

Zapraszamy do testowania dwóch narzędzi z kompletnymi danymi ekonomicznymi:

EMIS Professional i CEIC.

Test baz potrwa do 17 listopada.

Miło mi Państwa poinformować o uzyskaniu dostępu testowego do dwóch narzędzi z kompletnymi danymi ekonomicznymi: EMIS Professional i CEIC. Test baz potrwa do 17 listopada.

Wersja Professional różni się od opcji EMIS Intelligence, którą obecnie subskrybujemy przede wszystkim dostępem do:
 - modułu DealWatch, który agreguje dane dotyczące fuzji i przejęć
 - zaawansowanych narzędzi analitycznych umożliwiających analizę spółki i sektora

Link do logowania do testowej bazy EMIS Professional

CEIC to globalna baza danych makroekonomicznych dotyczących rynków rozwijających się i rozwiniętych, z zasięgiem dla ponad 200 krajów z całego świata, 20 branż oraz 18 sektorów makroekonomicznych z ponad 2200 źródeł.

Link do logowania do testowej bazy CEIC dla użytkowników

Ważna informacja:

Dostęp testowy jest możliwy przez zalogowanie się na stronach EMIS i CEIC jako gość.

Opcjonalnie: można skorzystać z zasobów EMIS Professional oraz CEIC w ramach naszej subskrypcji poprzez założenie indywidualnego konta użytkownika (na stronie EMIS należy kliknąć w prawym górnym rogu ekranu niebieską ikonę z literą P i w zależnośći czy mamy już konto czy też chcemy je założyć, wybrać polecenie Login lub Create Profile i postępować zgodnie z wyświetlanymi poleceniami). Po stworzeniu profilu na stronie EMIS i otrzymaniu emaila z potwierdzeniem możemy aktywować konto na stronie CEIC i wykonać procedurę rejestracji. Po otrzymaniu emaila z potwierdzeniem rejestracji możemy wykonać logowanie na stronie CEIC loginem i hasłem z strony EMIS Professional. Do tworzenia kont użytkownik musi użyć służbowego adresu email.

Zapraszamy do testowania i skorzystania z nowych narzędzi.

INFONANET OŚRODEK ANALIZ