Szkolenie z bazy patentowej Derwent

Serdecznie zapraszamy pracowników Politechniki Lubelskiej do skorzystania
z bezpłatnego szkolenia dotyczącego podstaw korzystania z bazy patentowej Derwent Innovation,

"Rozpoczęcie pracy z Derwent" prowadzone będzie w języku angielskim
i odbedzie się zdalnie 17.11.2021 o godzinie 10.00

Szkolenie pozwoli użytkownikom zapoznać się z produktem.
Pokaże, jak wykonać kluczowe zadania związane z rozplanowaniem pracy na platformie.
Zaprezentuje jak wyszukiwać patenty według numerów publikacji lub słów kluczowych,
ustawiać powtarzające się wyszukiwania (Alerty) i monitorować zdarzenia dotyczące interesujących go patentów (Obserwowane rekordy).

LINK DO SZKOLENIA

INFONANET OŚRODEK ANALIZ