Web of Science / SCOPUS / EBSCO

1. Web of Science Group

Polski portal wiadomości o WoS (wokinfo.com/poland/) - materiały szkoleniowe, informacje

Proces selekcji czasopism do Web of Science

Proces selekcji materiałów konferencyjnych do Web of Science

Proces selekcji książek do Web of Science

Lista konferencji w Web of Science (1990-2015)

2. Elsevier

SCOPUS

Indeksowanie czasopism naukowych w bazie Scopus

Publikowanie z Elseviere: przewodnik krok po kroku

Zgłaszanie korekt w profilu autora w bazie Scopus - instrukcja

Uprzejmie informujemy, że ze względu na panującą pandemię, specjalnie dla polskich uczelni i jednostek naukowych, w Elsevier został przygotowany cykl szkoleń on-line w języku polskim.

HARMONOGRAM SZKOLEŃ

Szkolenia Elsevier (nie tylko w języku polskim) są dostępne na kanale Elsevier na platformie BrightTalk

3. EBSCO

Szkolenia:

Opisy szkoleń EBSCO Polska, które proponujemy w maju znajdą Państwo na blogu.