Prace naukowo-badawcze

Nauka Polska - portal przedstawiający zawartość bazy prowadzonej przez Ośrodek Przetwarzania Informacji od 1991 r. Jest to najkompletniejsza i najaktualniejsza baza tego typu w Polsce, udostępniana użytkownikom bezpłatnie. W portalu „Nauka polska” można znaleźć podstawowe informacje o: instytucjach, ludziach nauki, pracach naukowych (system SYNABA), konferencjach naukowych, targach i wystawach, projektach badawczych MNiSW.

BIBLIOTEKA CYFROWA INFONANET WYSTAWY WIRTUALNE DZIAŁALNOŚĆ WYDAWNICZA