Dostępy testowe

Wersja testowa jest dostępna do 30 września 2020 roku.

Zapraszamy do testowania.

LINK DO BAZY

CEIC Data Manager  - www.ceicdata.com ( CDMNext), to rozwiązanie on-linowe, które pozwala na łatwą nawigację zgrupowanych baz danych CEIC, celem stworzenia szybkich i wnikliwych analiz. Użytkownicy mogą korzystać z zaawansowanych funkcji wyszukiwania, wizualizacji, przetwarzania i pobierania danych.
Bazy danych CEIC Data oferują precyzyjne i aktualne dane makroekonomiczne, sektorowe, finansowo-bankowe i statystyczne wraz z archiwami sięgającymi roku 1946 obejmujące rynki całego świata. Dane te wykorzystywane są przez instytucje zarządzające aktywami, instytucje rządowe, organizacje akademickie i badawcze jak również firmy konsultingowe.
Dane zawarte w bazie CEIC pochodzą z Głównych lokalnych i regionalnych biur statystycznych oraz z głównych organizacji zajmujących się zbieraniem danych dotyczących przemysłu dla wszystkich krajów objętych ochroną.

Poprzez bazę CEIC Data mają Państwo dostęp również do wysokiej klasy zespołu ekspertów i analityków danych CEIC znajdujących się w 20 krajach na całym świecie. Nasi analitycy przetwarzają i aktualizują setki tysięcy serii danych, zapewniają unikalny wgląd w źródła danych i wzorce wydawania oraz opracowują wykresy, analizy na temat istotnych tematów.

Baza CEIC to:

- ponad 6 miliony szeregów czasowych
- 18 sektorów makroekonomicznych
- 14 sektorów przemysłowych
- Dane o poziomie regionalnym i poziomie miasta
- Zasięg geograficzny obejmujący 200 krajów

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Now Publishers eBooks Collection

na platformie IEEE Xplore

Zapraszamy do testowania kolekcji ponad 600 e-booków wydawnictwa Now Publishers Foundations & Trends z

dziedziny informatyki, inżynierii, energetyki.

============================================================

Dostęp do kolekcji poprzez platformę IEEE Xplore (link)

============================================================

Aby przeglądać kolekcję wg tytułów należy wybraC na stronie IEEE Xplore zakładki Browse - Books, a następnie

wybrać przeglądanie wg wydawcy (by Publishers) i kolekcję Now Publishers.

Test trwa do 30 czerwca 2020.