Literatura na dany temat

Multiwyszukiwarka

Multiwyszukiwarka daje możliwość jednoczesnego przeszukania większości zasobów udostępnianych w Politechnice Lubelskiej w katalogu Biblioteki PL, Bibliotece Cyfrowej PL, w licencjonowanych bazach danych oraz zasobach typu OpenAccess.

Na raz zadanie pytanie otrzymujemy odpowiedź zarówno o dokumentach drukowanych jak i elektronicznych.
Serwis dostępny jest z domeny PL oraz z komputerów spoza sieci PL po zalogowaniu i odpowiednim skonfigurowaniu przeglądarki. Przewodnik korzystania z multiwyszukiwarki EDS

Wyszukiwarki naukowe: