Właściwości substancji chemicznych i materiałów

SciFinder
SciFinder to baza bibliograficzno-abstraktowa, która posiadają specjalne narzędzia umożliwiające odszukanie substancji i reakcji chemicznych. Baza w uporządkowany sposób podaje nazwę substancji, jej numer identyfikacyjny, wzór strukturalny, odnośniki literaturowe, właściwości eksperymentalne i przewidywane, informacje o dostawcach, warunkach bezpiecznego stosowania i przechowywania, reakcjach chemicznych, w tym schematy reakcji, wydajność i katalizatory. Dostęp tylko z komputerów w sieci PL.