Sprawozdania finansowe, raporty

EMIS-Polska to serwis zawierający obszerne informacje ekonomiczne, finansowe i polityczne dotyczące Polski. Umożliwia korzystanie z pełnych tekstów artykułów prasowych, agencyjnych, sprawozdań finansowych spółek publicznych i niepublicznych oraz różnych analiz i raportów branżowych. Korzystać można także z notowań giełdowych, statystyk i danych makroekonomicznych.

EBSCO Business Searching Interface - Baza umożliwiająca łatwe wyszukiwanie i przeglądanie zarówno danych ekonomicznych dotyczących kraju, jak i profili firm zagranicznych, analiz SWOT, informacji przemysłowych oraz  raportów z badań rynku.