• English
  • LiveChat
  • Instagram
  • Facebook

Oddział Gromadzenia i Opracowania Zbiorów

ul. Nadbystrzycka 36C pokój 309 K
20-618 Lublin
Tel. +48 81 538-4687

e-mail

w sprawach dotyczących wydawnictw zwartych : gromadzenie@pollub.pl

w sprawach dotyczących wydawnictw ciągłych: czasopisma@pollub.pl

 
Poniedziałek - Piątek 8-15

 

Do zadań Oddziału należy:

  • zakup książek krajowych i zagranicznych
  • pozyskiwanie wydawnictw z wymiany i darów
  • opracowanie formalne i przedmiotowe nabytków
  • prowadzenie ksiąg inwentarzowych
  • selekcja księgozbioru
  • ewidencja ubytków
  • nadzór merytoryczny nad katalogiem bibliotecznym
  • planowanie prenumeraty we współpracy z Wydziałami Uczelni
  • przygotowanie i przeprowadzanie procedur przetargowych na dostarczaną prenumeratę czasopism polskich i zagranicznych
  • gromadzenie i ewidencjonowanie czasopism pochodzących z prenumeraty, darów i wymiany do poszczególnych Bibliotek Wydziałowych
  • opracowanie bibliograficzne czasopism i zeszytów monograficznych w systemie bibliotecznym VIRTUA

 

Pracownicy:

mgr Elżbieta Gołocińska kierownik, kustosz e.golocinska@pollub.pl
mgr Norbert Gabrylewicz bibliotekarz n.gabrylewicz@pollub.pl
mgr Janina Kontek kustosz j.kontek@pollub.pl
mgr Małgorzata Walkiewicz kustosz m.walkiewicz@pollub.pl
mgr inż. Agnieszka Wiszniewska starszy bibliotekarz a.wiszniewska@pollub.pl
mgr Anna Zachaj starszy bibliotekarz a.zachaj@pollub.pl
mgr Hanna Tokarska kustosz h.tokarska@pollub.pl

 

Informacja o tytułach czasopism dostępnych w PL: InfonaNet

Zaproponuj książkę

Lokalizacja

 

KATALOG E-CZYTELNIA NORMY/PATENTY PUBLIKACJE PRACOWNIKÓW PL
BIBLIOTEKA CYFROWA INFONANET WYSTAWY WIRTUALNE WYDAWNICTWO PL

Strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Ciasteczka pozawiają utrzymać sesję Użytkownika komunikatora oraz umożliwiają nam tworzenie anonimowych statystyk ilości odsłon oraz sposobu korzystania z zasobów. Dzięki nim możemy podnosić jakość serwisu.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci swojego urządzenia zmień ustawienia przeglądarki. Jeśli nie blokujesz ciasteczek wyrażasz tym samym zgodę na ich używanie i zapisywanie.
Więcej informacji na temat ciasteczek