Wizyta dyrektora Leddy Library z Kanady

Biblioteka PL gościła wczoraj Pascala Vincenta Calarco, dyrektora Leddy Library z Uniwersytetu Windsor,

który odwiedził Lublin w ramach wizyty delegacji z Kanady,

zorganizowanej przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego.

Wspólne spotkanie było wspaniałą okazją do wymiany cennej wiedzy i doświadczeń związanych z funkcjonowaniem Biblioteki Politechniki Lubelskiej oraz Leddy Library.

Dodatkowo, dowiedzieliśmy się także o aktywnej współpracy Leddy Library z Centrum Polonijnym w Windsor.

Bardzo dziękujemy za wizytę!

l.tomczak, [17-05-2019, aktualizacja: 23-05-2019, 11:37]

BIBLIOTEKA CYFROWA INFONANET WYSTAWY WIRTUALNE WYDAWNICTWO PL