Szkolenia

CINT prowadzi szkolenia w zakresie poszukiwań bibliograficznych, korzystania z komputerowego katalogu i elektronicznych źródeł informacji (baz danych, czasopism, bibliotek cyfrowych i Internetu).

Oferta szkoleniowa dla poszczególnych grup użytkowników:

PRZEDMIOTY WPISANE W SIATKĘ ZAJĘĆ:

• ♦ Przysposobienie biblioteczne - studenci I roku*

Informacja naukowa - studenci IV roku*

*Zgłoszenia grup i uzgadnianie terminów szkoleń: mgr Joanna Iwaniak j.iwaniak@pollub.pl(81) 538-4847

• SZKOLENIA DODATKOWE:

♦ studenci i doktoranci - zajęcia dla grup seminaryjnych i doktoranckich z zakresu budowania warszatu źródłowego, oferty biblioteki dla konkretnego kierunku czy przedmiotu*
  • kadra naukowo-dydaktyczna - w zakresie doboru źródeł informacji i umiejętności ich wykorzystania, zarządzania bilbiografią*

• ♦ pracownicy biblioteki - szkolenia wewnętrzne*

• studenci zagraniczni - librarary workshops**

•

**Zgłoszenia grup i uzgadnianie terminów szkoleń dla studentów zagranicznych w Dział Usług Biblioteczno Informacyjnych